Powtórne leczenie kanałowego zęba

Witam! Jestem w trakcie powtórnego leczenia kanałowego zęba.Stomatolog zrobiła rtg, leczyła z użyciem mikroskopu.Zostałam znieczulenie.Założyła lek kanał.Lekarz powiedziała ze jest stan zapalny przy wierzchołki.Kilka godz przestała działać znieczulenie.Ból samoistne. Również ból przy nagryzenie.Lekarz powiedziała ze będzie boleć aż trzy dni.Teraz juz minęło 4 dni w trakcie ból.Czy mam iść do udanej dentysty?

Dzień dobry,
zdarza się, że po opracowaniu, płukaniu kanałów i założeniu preparatu ząb jest podrażniony, ale wszystko zależy od tego, jakie "lekarstwo" zostało założone. Jeśli dolegliwości bólowe nie zmniejszają się, nasilają, albo pojawia się opuchlizna na dziąśle, proponowałbym wcześniejszą wizytę u dentysty.

Proszę zadzwonić do Pani doktor i dokladnie opowiedzieć co się dzieje , faktycznie może przez 3 do 4 dni coś pobolewać , nasilający się ból albo nieustępujący powinien być zweryfikowany