Powtórzenie badania TSH po 3 miesiącach

Witam. 3 miesiące temu miałem robioną morfologie oraz badane TSH. Wynik wyszedł 3,460 a norma jest 0,510 -4,300 więc jest ok. Chciałbym jednak się upewnić, że wszystko z moją tarczycą jest ok i zrobić sobie FT4 i FT3. Jeżeli TSH było robione 3 miesiące temu, to teraz przy badaniu FT4 i FT3 powinienem je powtórzyć?

Szanowny Panie,
badanie TSH jest badaniem przesiewowym i jeśli jest w normie, przy braku objawów jakiś zaburzeń nie potrzeba poszerzać diagnostyki hormonalnej
Pozdrawiam
dr R.Anielski