Poziom b-HCG 26 dni po stosunku

26 dni od stosunku wykonałam badanie BHCG z krwi. Wynik wyszedł <2.00 mlU/ml. Norma kobiety: <2.0 mlU/ml, kobiety po menopauzie: <10mlU/ml, ciąża 2 - 4 tydzień ciąży: 39.1 - 8388.0 mlU/ml. Czy mój wynik oznacza brak ciąży? Czy mogę go uznać za wiarygodny?

Małgorzata Panek

Badanie po 14 dniach od stosunku uznaje się za wiarygodne. Wynik <2mIU/ml wyklucza ciążę.
Pozdrawiam