Poziom beta HCG a prawdopodobieństwo ciąży

Witam , miałam podejrzenia ze jestem w ciązy, wystepuje u mnie kilka niepokojacych objwow, podwyzszona tempertura od ok tygodnia utrzymuje sie 37 , 37,4 stopni, bolace piersi, czeste oddawanie moczu,bole glowy, zmeczenie...wynik hcg wyszedl 0.434 IU/L przy czym na wyniku podane jest ze kobiety nieciezarne IU/L do 1.0,prosze o rade.czy poziom hcg nie jest za niski?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby powtórzyć badanie beta hCG. Warto jednak podkreślić, że podobne objawy mogą być wynikiem infekcji lub wahań hormonalnych.