Poziom beta hcg w 8 tygodniu ciąży
Witam, jestem w 8 tygodniu ciąży. Robiłam badania na poziom beta hcg w 6 tygodniu (14.10.2013) i poziom wynosił 4700.0 mIU/ml, powtórzyłam badanie 22.10. i wynik wynosił tylko 7958.0 mIU/ml. Na badaniu USG w 6 tygodniu był widoczny pęcherzyk płodowy i z badań wynikało, że jest to dopiero 5 tydzień. Czy te wszystkie przesłanki mogą mówić o nieprawidłowo rozwijającym się płodzie? Następne badanie mam dopiero za kilka dni i bardzo się niepokoje.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Na tym etapie nie widzę nieprawidłowości. Kluczowa jest jednak ocena lekarz podczas badania USG.