Poziom bHCG po transferze 5-dniowych blastocyst

Jestem po transferze 2 5-dniowych blastocyst. W 10 dpt bhcg wynosiło: 13,93, 12 dpt: 33,62. czy ten wynik oznacza ciążę i czy nie są to bardzo niskie wartości?

Małgorzata Panek

Test na poziom beta HCG uważa się za negatywny , gdy wynosi poniżej 5 mIU/ml. Natomiast pewny pozytywny wynik to powyżej 25 mIU/ml. Wartości pomiędzy wymagają dalszej weryfikacji. W przypadku ciąży poziom beta HCG ulega podwojeniu po 2-4 dniach, dzięki czemu można ocenić narastanie.
Proszę udać się z wynikami badania do ginekologa.
Pozdrawiam