Poziom bilirubiny, MCH i MCHC u 1,5-miesięcznego dziecka

Witam, moje dziecko ma 1,5 miesiąca. Poziom bilirubiny 6,24. Czy ta wartość jest nieprawidłowa? Ponadto co oznacza, gdy MCH i MCHC jest podwyższone. Wynik dotyczący płytek krwi to 147 przy normie 210-650. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Witam, poziom bilirubiny jest podwyższony u Pani dziecka, przyczyny na podstawie tylko tych danych są nieznane, zalecam pilną konsultację z pediatrą