Poziom cukru u chorej na epilepsję

Moja malzonka choruje no epilepsje.Ale od kilku miesiecy bardzo spada jej poziom cukru i wystempuja typowe objawy hipoglikiemi.Czy jest to juz cukrzyca a moze ma to zwiazek z epilepsja i jej stanem nerwowym?Caly czas jest w napieciu nerwowym

Żona wymaga konsultację diabetologa i endokrynologa, padaczka nie ma raczej tu znaczenia chyba że nastąpiła zmiana leków, pozdrawiam