Poziom d-dimerów a zakrzepica kończyn dolnych

Jeśli wynik D dimer wynosi 441,52 ng /ml norma jest 500,00. To nie jest możliwe żebym miała Zakrzepice kończyn dolnych.

Lek. Ewa Janus Radiolog, Szczecin

Witam,

poziom wyników laboratoryjnych nigdy nie weryfikuje ostatecznej diagnozy. W pierwszej kolejności pod uwagę brany jest stan pacjenta, a w tym przypadku również USG doppler.

Pozdrawiam

Lek. Marta Jaruchowska

Ale przy takim poziomie jest to malo prawdopodobne, usg doppler ostatecznie potwierdzi lub wykluczy.