Poziom limfocytów u 14-latka po mononukleozie

Witam, moj syn ma czternascie lat i trzy lata temu przechodził mononukleoze , nastepnie przez kilka miesięcy miał temperaturę na poiomie 37,3 st. i w rozmazie krwi limfocyty na poziomie 50-60%.Teraz temperatura jest na poziomie 36,6-36,9 natomiast nadal poziom limfocytów w rozmazie nie zmienia sie . czy moze to byc cos niepokojacego z czym nalezy iśc dolekarza specjalisty? pozdrawiam

witam. Podstawa to po pierwsze liczba bezwzględna limfocytów - czy jest w normie, oraz wynik rozmazu ręcznego - czy występują limfocyty atypowe. Jeśli odpowiedź na pierwsze jest "nie" i/lub na drugie "tak", proszę udać się do hematologa