Poziom limfocytów we krwi a zmęczenie

W badaniu krwi mam Leukocyty15,58x10^3/ RDW-SD 52,4 fL w rozmazie: limfocyty 83% W poprzednim badaniu krwi miałam23 tys leukocytow. Zrobiłam rtg płuc i zebów, usg narz. rodnych, tomografię gastrologiczną. czuję się dobrze, nie czuję się zmeczona, uprawiam sport. mam 60 lat. Czy te wyniki wskazują na powazną chorobę układu immunologicznego lub inną jednostke chorobową?

Milena Lubowicz

Takie wyniki raczej sugerują infekcję niż chorobę np. hematologiczną. Myślę, że w tym kierunku należy najpierw poszukać, ale na pewno trzeba przyczynę wyjaśnić.
Pozdrawiam