Poziom TSH a trądzik i nadmiene owłosienie u 17-letniej dziewczyny

Witam proszę o opinie na temat wyników mojej 17 letniej córki.Wynik z TSH 4.o Ma problemy z trądzikiem,duże owłosienie na rękach,i po bokach twarzy(zakrywa to swoimi długimi włosami).Miesiączkuje regularnie od 3 lat.Bardzo proszę o objaśnienie wyników.Pozdrawiam.
KOBIETA ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taki poziom teoretycznie jest w normie. Górna granica. Warto wykonać oznaczenie pozostałych hormonów (fT3, fT4) oraz np. pozostałych hormonów płciowych.