Poziome ustawienie kości krzyżowej z cechami przeciążenia

Witam mam 33lata. Mam problem z bólem kregosłupa w odcinku lędzwiowym. Wynik rtg; poziome ustawienie kosci krzyzowej z cechami przciazenia. Mam co do tego pytanie 1. Czy moge uprawiac sport ktory dotychczas uprawialem tzn. kolarstwo.? (amator) 2 czy moja wada i bóle mogą miec powiązanie z tym,ze w wieku ok15lat zaliczylem upadek z konia na tylek/plecy po ktorym nic nie badalem i nie leczylem bo nawet nie bylem w stanie podniesc sie z lozka 2dni z powodu bólu. Potem jakoś przeszlo.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Co do sportu, trudno powiedzieć. Mocne obciążenie kręgosłupa nie jest wskazane.