Późne wypróżnianie u 6-miesięcznego synka

Dzień dobry. Od początku stycznia zmagam się z późnym wypróżnieniem u synka. Syn ma prawie 6 miesięcy i jest karmiony piersią. Stolce oddawał po 13-16 dniach mniej więcej. Od miesiąca podaje mu czasem ziemniaczki zupke albo jabłuszko. Wciąż słyszałam od pediatry że mam idealne mleko które całkiem wchłania ale teraz po obiadkach powinien chyba już zrobić na drugi dzień kupkę prawda ? Jeśli już robił po moim mleku po tych 2 tygodniach kupki było dużo i konsystencji miękkiej plasteliny . Przybiera na wadze brzuch miękki i nie jest marudny. Jednak mnie to martwi czy w środku wszystko ok. Podaje mu probiotyki

Szanowna Pani, jeżeli dziecko nie prezentuje żadnych niepokojących objawów to nie widzę powodu do niepokoju