Pozytywny test ciążowy a brak widocznej ciąży według lekarza

Witam! 22.10 mialam ostatnią miesiączkę. Do stosunku doszło tylko raz w 10dc, tj. 31.10. Około 14.10 bardzo bolal mnie brzuch i jajniki wiec zakladam ze wtedy była owulacja gdyz mam cykle między 26-28dni. Test zrobilam w 28dc w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszedl pozytywnie. Pposzlam do gin. gdyz jestem po poronieniach po lekarstwa i zdziwilo mnie ze lekarka nic nie widziala na usg i stwierdzila ze nie doszlo jeszcze do zagniezdzenia. Beta:28dc-238.1, 30dc-441.8. Sprzet lekarka ma najlepszy.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto udać się ponownie do ginekologa, ponieważ w początkowym okresie może nie być możliwe uwidocznienie ciąży.