Pozytywny test ciążowy a miesiączka

Test pozytywny a dostalam miesiaczke. Zaznacze ze robilam test quik i wyszla negatywna zrobilam pink 6 dni po zaplodnieniu i pokazala sie druga ruzowa blada kreska prawie nie widoczna czy to mozliwe?? Zaczelo sie ze mialam bardzo duzo sluzu bezbarwnego i zaczelam miec brazowe plamienia dzis mam tk jak przy okresie ale wystarcza 1 wkladka higieniczna co to moze byc prosze o pomoc z gory dziekuje.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Niewielkie krwawienie w pierwszych tygodniach ciąży może się zdarzyć. Proponuję skonsultować się z ginekologiem, który zleci Pani badanie Bhcg z krwi i zdecyduje o dalszym postępowaniu.