Pozytywny test ciążowy a wystąpienie okresu

witam mam na imie malgorzata.mam pytanie .zrobilam test ciazowy i pokazal pozytywnie a dostalam miesiaczke nie jestem pewna czy jestem w ciazy.od czego to zalezy i czy zeczywiscie jestem w ciazy.

Milena Lubowicz

Być może nie jest to miesiączka, a krwawienie implantacyjne. Albo pomyłka w teście. Proszę wykonać poziom BhCG z krwi albo udać się do ginekologa.
Pozdrawiam