Pozytywny test ciążowy i krwawienie z bólem brzucha

Witam w czwartek zrobiłam test ciązowy bo miał dziwny okres lekkie plamienie okazało sie ze jestem w ciązy lecz wczoraj pooniedziak miałm silne bóle pleców kregosłupie na dole krzyzowe potem miał ciemne krwawinie z sluzem cały dziec dzis juz lekko podcieka mi krew normalnie nie wiem czy to było poronnienie czy tak wygląda wczesna ciąża

Małgorzata Panek

Krwawienia nie powinny być tak nasilone. Proszę zgłosić się niezwłocznie do ginekologa. Trzeba określić czy nie doszło do poronienia.
Pozdrawiam