Pozytywny wynik testów ciążowych i brak plamień

Ostatnią miesiączkę mialam 4 wrzesnia. 7 pazdziernika zrobilam 3 testy ciazowe wyszly pozytywnie, polecialam do lekarza tylko ze on stwierdzil, ze jeszcze nic nie widac. 15.10 poszlam 2 raz do lekarza powiedzial ze widac pecherzyk wielkosci 5,7mm i jest to ok. 4 tydzien ciazy. Czy powinnam sie martwic jesli wedlug kalendarzowego wychodzi 6? zalecil lykac duphaston. nie mam zadnych plamien, jedynie lekkie bole brzucha jak przed miesiaczka. powinnam sie martwic? wczesniejsze cykle 27,32,29,27 dni

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw, jeżeli lekarz nic niepokojącego nie zauważył. Wiek początkowej ciąży może różnić się nawet o 2 tygodnie.