Pozytywny wynik testu ciążowego i objawy ciąży a obfite miesiączkowanie po 2 tygodniach

test dal pozytywny wynik byly objawy ciazy a po 2 tygodniach bardzo obfity okres dlaczego czy to poronienie???

Milena Lubowicz

Proszę udać się do ginekologa, gdyż może to oznaczać poronienie, szczególnie jeżeli krwawienie było obfite. Ale można to stwierdzić jedynie poprzez badanie ginekologiczne oraz usg.
Pozdrawiam

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W tej sytuacji wystąpienie krwawienia może świadczyć o poronieniu. Konieczna jest konsultacja u lekarza ginekologa.