Pozytywny wynik testu na obecność narkotyków

witam mam pytanie moj chlopak mial robiony test narkotyki 2 x wyszedl pozytywny tylko wzyciu nie palil ,jedynie mamy kotakt ze sasiedzi pala konopie 19 godz ,moj chlopak wstaje do pracy o 24 00 i czy jest mozliwosc ze wdychalismy ja bo mamy okno do sypialni nad ich ogrodkiem i czujemy zapach czy to ta przyczyna czy moze byc inna ze zawwiodla maszyna test poszedl do laboratorium bojmy sie ze moze wykryc i czy lepiej zrobic test na mocz ,ja sie tego dnia podalam testowi i wyszedl mi negatywny

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to możliwe, choć wymagałoby to bardzo czułego testu.