Praca fizyczna po operacji na bliźnie po cesarskim cięciu

28 listopada mialam operacje wyciecia endo z blizny po cc. Brzuch jest bolesny przy dotykaniu.Mam prace fizyczna, kiedy bede mogla podnosic ciezary po ok 13 kg? Dziekuje za odpowiedz Karolina

Praktycznie już takie ciężary można podnosić miesiąc po tego typu operacji. Można jeszcze w tym względzie dokładnie się upewnić u lekarza prowadzącego znającego dokładnie zasięg operacji.