Praca w czasie leczenia antydepresantami

Corka ma wyraznie napady leku; czy jest bezpiecznie zeby w tym czasie pracowala; jest na leku antydepresyjnym, ale nie ma zadnych uspakajajacych; czy mozliwe ze to sie z czasem uspokoi? Co mam robic jak ona opowiada jakies dziwne rzeczy, ze ja w pracy moga podac do sadu, itd[to jest dla mne przerazajace; co mam robic czym ma tego sluchac czy mam cierpliwie je tlumczyc, ze bedzie dobrze, i ze to sie nie stanie? z gory dziekuje za odpowiedz!

Dzień dobry,

Tak, najlepiej dla córki żeby normalnie uczestniczyła w życiu, pomimo występujących trudności. Może ją Pani również namawiać na podjęcie PSYCHOTERAPII, która jest podstawową metodą leczenia w przypadku zaburzeń lękowych. A Pani zachowanie - może warto dzielić się ze swoim punktem widzenia, ze swoimi spostrzeżeniami wobec opowiadanych zdarzeń ?