Pranie męskich ubrań i bielizny a żywotność plemników

Witam mam pytanie osobno wypralam w pralce meskie damskie i dzieciece ubrania meskie byly prane jako pierwsze na spodniach od pizamy meskiej znajdowaly sie plamy ze sperma i plynem co wyplywa z czlonka podczas podniecenia nie wyplukalam ich woda przed praniem tylko z nocy zostaly i wypralam na drugi dzien przed 14 kolejnymi rzeczami byly damskie i na koncu dzieciece .Wszystkie rzeczy zostaly wyprane w 40 stopniach na 20 minut.Czy to wystarczy czy cos moglo przejsc na kolejne rzeczy znaczy sperm

Milena Lubowicz

Wystarczy. Plemniki giną na powietrzu prawie od razu, przeżywają tylko w drogach rodnych.
Pozdrawiam