Prawdopodobieństwo ciąży a wizyta u ginekologa

"Przez ten Czas kiedy współżyłam z mężem bez prezerwatywy podczas końcówki okresu spuścił mi się do środka i polało mi się troszeczkę krwi przez tej czas leje mi się taki jasno brązowy śluz Mam go od tygodnia a najgorsze jest to że mam nie regularne cykle. Byłam u ginekologa i powiedziano mi że jest wszystko w porządku nic nie mówili o ciąży... Czy jest jakaś nadzieja że zajdę ponownie w ciążę?"mógł lekarz nie widzieć plemnika kiedy byłam na kontroli.... ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa oczywiście istnieje. Jeżeli nie w tym cyklu to w następnym.