Prawdopodobieństwo ciąży miesiąc po porodzie

Witam,16.12.13 urodzilam dziecko,coreczka zmarla,krwawilam po porodzie 2 tyg,potem 8.1 i 10.1 wspolzylismy z mezem 2 razy do konca,teraz mam plamienia,czy mozliwe jest zebym zaszla w ciaze w tym czasie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wszytko zależy od tego czy pojawiała się już ponownie owulacja u Pani.Szansa na ciążę w tej sytuacji jest jednak wątpliwa, lecz nie mogę jej oczywiście wykluczyć.