Prawdopodobieństwo ciąży po chwilowym włożeniu penisa do pochwy

Witam. Chcialbym zapytac czy moja dziewczyna moze byc w ciazy. Gdy "to" robilismy moj penis nie wszedl do niej nawet na polowe. i byl tam tylko przez chwilke. Wczesniej zaczela odczuwac wrazliwosc sutkow jak i powiekszanie sie piersi. Nastepnego dnia "smyralo" ja w brzuchu. Ona mowi ze to przez podniecenie. trzy dni po tym gdy moj penis byl w niej zaczela odczuwac mdlosci. Chce jeszcze dodac ze we wtorek zaczela brac tabletki antykoncepcyjne. Prosze o szybka odpowiedz.

Milena Lubowicz

Jeżeli sytuacja miała miejsce w okresie gdy nie była jeszcze ochrony antykoncepcji hormonalnej to istnieje ryzyko ciąży.
Pozrawiam