Prawdopodobieństwo ciąży po pęknięciu prezerwatywy podczas seksu

witam ma 32l w zeszla niedziele uprawialem sex z 48 letnia kobieta prawdopodobnie miala wtedy okres, zabezpieczylem sie ale prezerwatywa pekla,bylo bardzo ciasno i such.jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze,uprzedzam ze ona jeszcze nigdy nie miala dzieci ,

Milena Lubowicz

Prawdopodobieństwo ciąży istnieje, gdyż stosunek ten należy traktować jako niezabezpieczony. Nie jest ono jednak duże ze względu na dzień cyklu.
Pozdrawiam