Prawdopodobieństwo ciąży po pominięcie tabletki antykoncepcyjnej Teenia

Biorę antykoncepcję Teenia do stosunku niepełnego doszło 14.06 i tego dnia zażyłam tabletkę o 18 następnego przegapiłam i 16 o 18 wzięłam 2 (15.06 pominięty był ostatnim dniem 1tyg po 7dniowej przerwie) 21 dostałam "plamienia" - tkanka ze śluzem bez krwi do 29. 30.06- 7dniowa przerwa i 2-4.07 normalne krwawienie . Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ??

Lek. Paweł Baljon

W takiej sytuacji szansa na ciążę jest dość mała, choć oczywiście nie mam możliwości jej wykluczyć.