Prawdopodobieństwo ciąży po pominięciu tabletki z pierwszego opakowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam!to jest pierwsze opakowanie tabl i zapomniałam 10dnia ale wziełam o 8 rano zawsze biore wieczorem o 20 czasami zapominam i biore 23 24, w 15 dniu kochałam sie z moim chlopakiem i doszła do finalu, czy jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy? po stosunku wziełam tabletke bo była 20 sta,oczywiscie nie mam zadnych objaw,POMOCY

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest mała, choć nie mogę jej wykluczyć.