Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku w 1 dzień po okresie

Witam :) Miałam okres 22 grudnia. Trwał 4 dni. Dzień po okresie współżyłam z mężem bez zabezpieczenia i mąż skończył we mnie. I teraz się zastanawiam, czy mogę być w ciąży? Bolą mnie sutki, mam wzdęty brzuch, pobolewają mnie jajniki i czasem brzuch w dole. Zrobiłam już 2 testy i wyszły negatywnie. EDziaaaaa, 27 lat

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Jest jeszcze zdecydowanie zbyt wcześnie na test! Radzę poczekać do terminu spodzewanej miesiączk i- wtedy można spodziewać się wiarygodnego wyniku.

Pozdrawiam serdecznie!