Prawdopodobieństwo ciąży po styczności plemników z ubraniem

Witam ! Mam pewne pytanie, z pewnością głupie i banalne. Ale wole się upewnić, tzn. zasięgnąć rady eksperta. Dziewczyna doprowadziła mnie do orgazmu. Siedziała na mnie a ja miałem na sobie spodnie i bokserki, orgazm miałem w bokserkach. Ona miała na sobie w tym czasie spodnie i bieliznę. Na moich spodniach nie było żadnej plamy od spermy, tylko na majtkach ale nie zdążyła ona nawet przesiąknąć na spodnie. Moim zdaniem, nie ma żadnej możliwości aby pleminiki dotarły do "niej". Czy to prawda ?

Witam
Jeśli pomiędzy Państwem nie było żadnego kontaktu umożliwiającego dostanie się plemników (nasienia) do dróg rodnych partnerki to nie ma obawy. Myślę, że dwie warstwy jeasnu to wystarczająca ochrona:)
Pozdrawiam B.K.

Dzień dobry.

Pańskie pytanie nie jest ani głupie, ani banalne.
Opisana przez Pana sytuacja, zgodnie z Pańskimi przypuszczeniami, nie wskazuje na możliwość zapłodnienia. Plemniki, pomimo ich dużej ruchliwości i żywotności w odpowiednich warunkach, miały w tym wypadku "barierę" nie do przebycia - Pańskie bokserki i spodnie oraz spodnie i bieliznę partnerki.

Pozdrawiam.