Prawdopodobieństwo ciąży pomimo wystąpienia okresu

Mam pytanie jeżeli 1.5 miesiąca temu byłam z mężczyzną w łóżku i się kochaliśmy czy jest możliwe żebym była w ciąży? Mam objawy takie jak wszystko mnie denerwuje ciągle śpię jestem zmęczona i przeszkadzają ma męskie perfumy czy to może być oznaka że jestem w ciąży? Gdy ostatnią miesiączkę miałam od 11-15 tego miesiąca?

Milena Lubowicz

Proponuje wykonać test ciążowy, gdyż nie napisała Pani czy miesiączka była tak samo obfita jak zwykle, czy może raczej było to plamienie.
Pozdrawiam