Prawdopodobieństwo ciąży poprzez przeniesienie preejakulatu na palcach

Witam,mam bardzo krępujące pytanie,liczę na zrozumiałą odpowiedź. Podczas intymnych ,,zabaw" z moim partnerem, doszło do sytuacji w której zrobiłam mu ,,laskę" jednak nie doszło do wytrysku, jego śluz znalazł się na moich palcach,którymi później dotykałam się w miejscu intymnym(okolice warg sromowych dużych) aczkolwiek nie wkładałam ich do środka macicy,pragnę uzyskać odpowiedź na pytanie, czy jest możliwe aby przez taki sposób doszło do zajścia w ciąże? Bardzo proszę o szybką odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tym momencie nie jest zbyt duża.