Prawdopodobieństwo ciąży przy nieregularnych miesiączkach

Witam mam pytanie otóż mam bardzo nieregularne miesiączku w marcu dostałam 9 a w kwietniu 11 bardzo się stresuję nie wiem co robić nie wspułżyłam oststnio miałam dużo stresów itp wiec nie wiem co robić włożył mi tylko palec do pochwy ale był suchy a i mamy w pracy koedukacyjne łazienki chyba nie można zajść w ciąże jak usiadłam na desce a tam byłaby sperma Pomocy !!!!

Witam. W opisanych przypadkach nie ma możliwości zajścia w ciążę. Nie ma powodów do niepokoju. Myślę jednak że warto zgłosić sie do ginekologa który zdiagnozuje przyczynę nieregularnych miesiaczek.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w ciążę nie zachodzi się poprzez siadanie na desce klozetowej. Jeżeli podejrzewa Pani możliwość ciąży, to sugeruję wykonać test ciążowy.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji szansa na ciążę jest znikoma. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.