Prawdopodobieństwo ciąży przy stosunku w dni niepłodne

Witam,
mam 23 lata. Ostatni okres miałam 13.11.2009. Trwał 5 dni. Cykl zazwyczaj trwa 29-31 dni. uprawiałam seks bez zabezpieczenia 15.11.2009 (w trakcie krwawienia) i 5.12.2009. W dniu spodziewanej miesiączki (13.12.2009) miałam krwawienie, ale następnego dnia krwi już nie było.
Czy to możliwe, żebym była w ciąży? Dodam, że nie mam nudności, ani też nie wymiotuję.
Proszę o szybką odpowiedź. Jeśli istnieje możliwość również na maila.
Serdecznie pozdrawiam... Kasia kasiuleczka@onet.pl

23 LAT ponad rok temu

Lek. Łukasz Kowalski

Witam!

Podane przez Panią dni w których doszło do współżycia w prawdzie wskazują, że były to dni niepłodne (w czasie miesiączki i 8 dni przed miesiączką), ale niestety nigdy nie można mieć w tej kwestii stu procentowej pewności.
Dlatego by uniknąć niepotrzebnego stresu i wątpliwości proponowałabym wykonanie testu ciążowego, minął już miesiąc od możliwej daty koncepcji, więc przy prawidłowym wykonaniu testu wynik powinien być dość prawdopodobny.

Serdecznie pozdrawiam!