Prawdopodobieństwo ciąży u 39-latki

mam 39 lat, odbyłam stosunek z partnerem bez wytrysku do wewnątrz, wg kalendarza miałam dni płodne, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia ciąże , zaznaczam ze nigdy nie byłam w ciąży wcześniej, dziękuje za info

BoĹźena Zych

Witam,

Stosunku przerywanego nie jest pewną metodą antykoncepcyjną. Pani wiek, o ile nie jest Pani w okresie pomenopauzalnym, również daje możliwość zajścia w ciążę. Proszę zgłosić się do ginekologa lub wykonać test ciążowy za około 8-10 dni w celu weryfikacji ciąży.