Prawdopodobieństwo ciąży w rzadkich przypadkach

1. Kąpiąc się dotknęłam baterią z prysznica pochwy. czy jeśli tam by byla sperma to jakie ryzyko? 2. Polożyłam majtki na półkę w łazience. potem je ubrałam, zdjelam je za 5 minut. czy jakby tam byly sladowe ilosci spermy to jakei ryzyko? 3.Siadłam niechcący na spermę. byłam w spodniach i mialam na sobie majtki. 4. Bylam w spodniach. Dotknęłam przodem blatu stoslu na ktorym moglo coś być. a dokladnej to dotknelam wzgorka lonowego i warg sromowych, ale przez spodnie cienkie i majtki.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. We wszystkich opisywanych sytuacjach zajście w ciążę a właściwie szansa na to jest znikoma. Oczywiście możliwe jest przypadkowe przeniesienie plemników do pochwy jednak myślę iż może być Pani spokojna.