Prawdopodobieństwo ciąży w wyniku stosunku przerywanego

Kocham sie ze swoim chlopakiem bardzo czesto, on bardzo dobrze zna swoje cialo, jest starszy i ma wiekszy staz. Kochamy sie bez zabezpieczenia a kiedy on czuje ze zaczyna robic mu sie dobrze ( mowi ze jeszcze sporo brakuje wtedy do wytrysku) wtedy przerywa i konczymy albo ubiera prezerwatywe i konczy juz z prezerwatywa. Chcialam zapytac o to jaka jest szansa na zajscie w ciaze poniewaz w internecie krąża rozne opinie roznych ludzi. Z gory dziekuje.

Milena Lubowicz

Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną i ryzyko ciąży istnieje. Oczywiście mniejsze niż w przypadku pełnego stosunku, ale nie można go wykluczyć.
Pozdrawiam