Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Prawdopodobieństwo niepłodności a operacja nasieniowodów w dzieciństwie

Czy mój chłopak może być bezpłodny? Mówi, że jak był mały miał operacje na jądrach, powiedział ,,miałem splątane w supeł nasieniowody i było to bolesne. Miałem spuchnięte i sine jądra'' Czy ta operacja mogła pozbawić go płodności? Czy to normalne, że mój chłopak rano nie ma wzwodu, a w momencie nie zaspokojonego, długotrwałego podniecenia czuje w dolnej części brzucha promieniujący ból?
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witaj!

Proszę udać się do lekarza seksuologa lub urologa seksuologa po konsultację- chodzi o bóle i brak porannych wzwodów , ponieważ bez badania - przez internet tego zrobić nie można - nie można postawić właściwej diagnozy i udzielić pomocy. Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0
Lek. Daniel Lewczak Urolog
60 poziom zaufania

Polecam zgłosić się do urologa. Zainteresowanym musi być przede wszystkim pacjent, którego to dotyczy. pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy