Prawdopodobieństwo skutków ubocznych po przyjęciu tabletki Gripexu po 5-6 h od wypicia szklanki piwa

Witam, chciałam się dowiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo skutków ubocznych po przyjęciu jednej tabletki gripexu po ok. 5-6h od wypicia jednej szklanki piwa (ok. 0,5l). Jest to jednorazowa sytuacja, zazwyczaj nie piję alkoholu, a tym bardziej nie muszę brać leków krótko po piciu, tym razem jednak było to konieczne...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak przy każdym leku jakaś szansa na pojawienie się działań niepożądanych istnieje, choć akurat po gripexie nie jest ona zbyt duża.