Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę po dotykaniu okolic intymnych

Witam.Mam takie pytania: w jakich sytuacjach, poza pełnym stosunkiem, można zajść w ciążę? Czy jest możliwa jest ciąża przez ubranie (spodnie i bielizna) choćby jednego z partnerów? Czy plemniki można przenieść do pochwy na palcach po wcześniejszym dotykaniu członka przez ubranie? Czy dotknięcie włosów łonowych dziewczyny, ręką z nasieniem może powodować ciążę? Jak to wszystko ma się do dni płodnych? Pytania te zadaję, gdyż mam problemy natury psychicznej, myślę że poniekąd nerwicowych.

Milena Lubowicz

Teoretycznie istnieje ryzyko przeniesienia nasienia na rękach, natomiast nie jest ono duże. Tym bardziej jeżeli chodzi o dotykanie przez ubranie, wtedy jest praktycznie żadne.
Pozdrawiam