Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę po stosunku przerywanym tydzień po miesiączce

Witam, chciałabym się dowiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jeśli odbyłam stosunek przerywany kilkakrotnie tydzień po zakończonej miesiączce ( ostatnia zakończyła się 26 października zaczęła około 21-22) do tej pory wciąż nie dostałam okresu, a jeśli chodzi o dni płodne i niepłodne jest mi ciężko stwierdzić gdyż mam nieregularny cykl ;/

Magdalena StusiĹska

Stosunek przerywany przy nieregularnym cyklu nie jest najskuteczniejszą metodą antykoncepcji. Jeśli chodzi o wykluczenie ciąży- najlepiej wykonać po prostu test ciążowy. Rozwieje on wszelkie wątpliwości.

Milena Lubowicz

Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną, także prawdopodobieństwo ciąży istnieje. Proponuję wykonać test ciążowy lub zrobić poziom BhCG z krwi.
Pozdrawiam