Prawdopodobieństwo ciąży i zmiana w okresie u 19-latki

1,5 miesiąca temu miałam stosunek bez zabezpieczenia, nie doszło do wytrysku, mimo wszystko obawiałam się ciąży wiec 2 dni przed terminem miesiączki wykonałam test ciążowy wyszedł negatywnynegatywny następnie dostałam okres był trochę mniej obfity niż zwykle. Jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem ciązy?

Milena Lubowicz

Proszę powtórzyć test ciążowy, gdyż mogło być zbyt wcześnie na jego wykonanie. Albo dla pewności wykonać BhCG z krwi.
Pozdrawiam