Prawdpododobieństwo ciąży u 20-latki

Dzień dobry. Przejdę od razu do meritum, mianowicie, wczoraj kochałam się z moim chłopakiem i przed wytryskiem pękła nam prezerwatywa. Czy mogło dojść do zapłodnienia, jeśli cały wytryskiem nastąpił 2 'później? Dodam, iż wcześniej wydawało mi się, iż w pojemniczku na plemniki była (nie duzo) wydzielina, tak mi się wydawało. Obecnie mam dni nieplodne, tak przynajmniej mi się wydaje, gdyż moja miesiączka jest nieregularne. Proszę o odpowiedź, ponieważ nie wiem czy zażyć tabletkę 'escapelle'. Poz

Milena Lubowicz

Jest szansa na zapłodnienie gdyż w preejakulacie też znajdują się plemniki. To, że były to dni niepłodne nie wyklucza zapłodnienia, ale oczywiście zmniejsza ryzyko.
Pozdrawiam