Prawidłowa waga ciała przy wzroście 169 cm

Mam 13lat i ważę 53 kg przy wzroście 169cm. W ciągu tygodnia mam 14 godzin sporty w tym taniec, bieganie, tennis itd. Wcześniej nigdy się nie odchudzałam, w rodzinie nie występuje nadwaga. Jem regularnie śniadanie, obiad i kolację w przerwach pomiędzy posiłkami zjem mandarynkę, jabłko czy jakiegoś batonika i dużo wody. Tak każdego dnia.
13 LAT ponad rok temu

Witam,

Zdecydowanie nie jesteś za gruba i nie powinnaś się odchudzać.
Twoja masa ciała jest jak najbardziej prawidłowa.
Gratuluję aktywnego trybu życia.

Pozdrawiam