Prawidłowa wysokość BHCG dla tego tygodnia ciąży
Witam, w dniu 13.05.15 byłam na wizycie z pierwszym usg, lekarz stwierdził 5tydzień i 2dzień ciąży, w dniu 15.05.15zrobiłam badanie beta hcg i wynik był 1311 czy to prawidłowa wysokość dla tego tygodnia ciąży?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Wynik jest prawidłowy. Proszę pamiętać o regularnych wizytach kontrolnych.
Pozdrawiam