Prawidłowe wymiary pęcherzyka i zarodka w 6 tygodniu ciąży

Dzien dobry chcialabym sie dowiedziec czy pecherzyk 14mm i zarodek 5mm jest odpowiedni dla ciazy 6tyg i 3dni,po wizycie u lekarza nic sie nie dowiedzialam mam tylko przepisana luteine gdyz mialam problemy z poprzednimi ciazami.Prosze o odpowiedz.dziekuje.anna

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę się nie martwić na zapas. Pęcherzyk i zarodek są prawidłowej wielkości. Bardzo wiele kobiet bierze te leki od wczesnego etapu ciąży, często, tak jak Pani napisała, czysto profilaktycznie.