Prawidłowe wyniki przy wykrytej padaczce

Witam..... Bardzo prosze o odpowiedz na nurtujace mnie pytanie..... Mam od dziecinstwa wykryta padaczke, wyniki EEG i Rezonans Magnetyczny prawidlowy.... Jak to jest mozliwe ze wyniki sa prawidlowe a choruje na padaczke, ataki srednio w tygodniu 2,3 razy. Biore leki i po nich sie lepiej czuje, dziekuje pozdrawiam Anna

Mamy do czynienia z padaczką kryptogenną? Czasami jest tak, że nie ma zmian w EEG i MR, a napady są. Inna sprawa, czy dobrze są dobrze dobrane lekki. Może warto zmienić leczenie? Do rozważenia jest VIDEO-EEG.