Prawidłowy sposób nakładania prezerwatywy na penisa

Witam, mam pytanie wczoraj kochalismy sie z chłopakiem i ja zakładałam prezeratywe na członek, oczywiscie scisnelam zbiorniczek ze by nie bylo w nim powietrza i jednym ruchem zaslonilam ( tą dziórke gdzie wydobywa sie z sperma i preejakulat) ale pozniej przy rozwijaniu prezerwatywy kilka krotnie dotknelam penisa i czy w takiej sytuacji jest ryzko ciazy? Czy musze nastepnym razem robic to tak ze by nie dotykac wogole penisa przy rozwijaniu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Spokojnie, nie ma powodów do obaw. Niemniej jednak nie powinno się dotykać penisa ręką która dotyka zewnętrznej strony prezerwatywy.